Húú, nem semmi, amit most csináltam, de mellettem szól az, hogy már nem vagyok olyan fiatal, mint voltam mondjuk negyven évvel ezelőtt. A negyven évet azért írtam, mert negyven éve lettem beteg, és szeretnék ugye kigyógyulni a betegségemből. Már annyi mindent tettem ez ügyben, hogy már szinte…
2026.05.16. 20:04 RiaRia
A tervből legyen megvalósítás is!
komment
2026.05.16. 06:37 RiaRia
Minden nap kell valami, ami boldoggá tesz.
Mikor érzed magad úgy istenigazából boldognak magad? Amikor semmi sem zavar, amikor azt érzed, hogy minden sikerül, amikor örülsz mindennek, ami csak körülvesz téged? Mikor vagy igazán boldog? - Nem létezhet szerintem olyan nap, amikor úgy érzed, hogy kár volt ma felébredned, minden napra kell…

Utolsó kommentek